Kosmetyczka Uroda

Salon kosmetyczny na Winogradach – poznaj nowy wymiar usług kosmetycznych

single-image

Każda z nas chce być piękna i cieszyć się swoją pięknością jak najdłużej. W tym celu my – kobiety – staramy się chodzić do różnych kosmetyczek, fryzjerów, itd. Nie zawsze jednak wszystkie salony i gabinety są rzetelne. Różne opinie można znaleźć w internecie ale nie o tym dziś będzie. Dziś postanowiłam napisać artykuł na temat jednego z poznańskich salonów gdzie pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Ale do rzeczy…

Zbliża się koniec miesiąca, niesamowity żar leje się z nieba – przeszło 33 stopnie na termometrze. Ciężko wytrzymać i pierwsze co sobie pomyślałam – o jejku jak mi się skóra opali to dopiero będzie. Nie o to chodzi, żebym nie lubiła się opalać albo coś bardziej patrzyłam na to z perspektywy, że jednak czas wybrać się do kosmetyczki. Poszukałam trochę w sieci i trafiłam na jeden taki salon który przykuł moją uwagę dobrymi opiniami a o którym wcześniej nie słyszałam.

No nic – zajrzał na stan konta, a mówię: co mi tam. I zapisałam się do kosmetyczki. Konkretnie do salonu Hannah na poznańskich Naramowicach. Jako, że jestem z Winograd to tak na prawdę miałam do przejścia jedno (no może dwa osiedla). Były wolne terminy także nie musiałam długo czekać.

Salon Hannah który zmienił mnie całkowicie…

O umówionej godzinie pojawiłam się w salonie kosmetycznym. Bardzo miłe przyjęcie ze strony właścicielki – bardzo sympatyczna osoba. Pierwsze po wejściu do stwierdziłam to: WOW – podoba mi się. Profesjonalnie i gustownie urządzony gabinet.
Po krótkiej rozmowie Pani zabrała mnie do gabinetu gdzie miał odbyć się cały zabieg. Zgodnie z ustaleniami wybrałam jeden z zabiegów na twarz – oferta jest tak szeroka, że każdej z Pań pozostawiam wybór na własną rękę.

Kilka słów o salonie i samym zabiegu.

Gabinet bardzo czysty i zadbany. Wszystko sterylne. Bardzo mi się podobało to podejście. Do tego przesympatyczna obsługa. Takie salony się ceni i do takich salonów chce się chodzić. Uwierzcie, że odwiedziłam wiele salonów kosmetycznych ale to jest jeden z tych które najbardziej przypadły mi do gustu. Na plus zaliczam również to, że mają zabiegi na twarz i ogólnie całe ciało. Wiele salonów ostatnio oferuje tylko zwykłe i podstawowe zabiegi. Tutaj spotkał mnie pełen profesjonalizm

Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Moja skóra na twarzy przeszła niesamowitą przemianę i to mnie bardzo cieszy. Za sprawą zabiegu dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy którymi podzielę się w późniejszych artykułach. Z całego serca polecam Salon Hannah mimo, że byłam pierwszy raz – Pani jest tak bardzo profesjonalna, że chyba nawet bez pierwszego zabiegu miałabym do niej ogromne zaufanie. Szczerze polecam. Dla zainteresowanych Pań podpowiem, że salon jest na Booksach.