Motoryzacja

Nowe modele Mercedes Benz u dealera Voyager Group z Poznania

single-image

Jeżeli planujesz zakup nowego Mercedesa to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jest autoryzowany salon i serwis marki Mercedes Benz w Poznaniu. Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu nowych modeli oraz udzielamy pełnego wsparcia w zakresie finansowania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą nowych modeli marki Mercedes to zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Od 2003 roku jesteśmy związani z marką Mercedes Benz. Prowadzimy sprzedaż nowych modeli marki. Wybierając nasz salon gwarantujemy, że będą państwo zadowoleni z poziomu obsługi. Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu. Pomagamy wszystkich kwestiach związanych z finansowaniem. Jeżeli nie wiesz który model wybrać to zorganizujemy dla ciebie jazdę testową dowolnym modelem. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź szczegóły. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty nowych modeli marki Mercedes Benz to zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Jako dealer świadczymy również usługi serwisowe. Nasz serwis zadba o dobrą kondycję Państwa Mercedesa. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. W zakresie usług naszego serwisu również likwidacja szkód komunikacyjnych i naprawy. Najwyższą jakość usług serwisowych dostarczają nasi wyspecjalizowani pracownicy. Dysponujemy również nowoczesnym warsztatem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej – dział serwis Mercedes Poznań.

W naszym serwisie istnieje możliwość zakupu oryginalnych części do aut marki Mercedes Benz. Tylko oryginalne części dają gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa. Jeżeli szukasz części do twojego Mercedesa to koniecznie skontaktuj się z naszym działem serwisowe lub odwiedź nasz salon osobiście.

Źródło: https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

You may also like