Motoryzacja

Montaż instalacji gazowych Poznań – AUTOPORT / AUTOGAZ

single-image

Firma AUTOPORT / AUTOGAZ Swarzędz oferuje profesjonalną instalację systemów zasilania LPG w samochodach osobowych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nawet najbardziej wymagające instalacje nie są przeszkodą dla mechaników tego warsztatu.

Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że montaż instalacji LPG w samochodach jest sprawny, dokładny i bezproblemowy. Warsztat AUTOPORT / AUTOGAZ posiada za sobą wiele realizacji montażu instalacji LPG a wraz z nimi rzeszę zadowolonych klientów.

Odpowiednio zamontowana instalacja gazowa w samochodzie sprawia, że osiągi auta nie różnią się od siebie bez względu czy jedziemy na benzynie czy gazie.

Dodatkowo warsztat prowadzi legalizacje zbiorników LPG. Jest to usługa bardzo popularna w samochodach gdzie pierwszy termin ważności butli LPG zbliża się do końca a także w samochodach sprowadzony zza granicy posiadających homologację innego kraju niż Polska.

Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu na montaż instalacji LPG lub legalizację zbiorników. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące świadczonych przez Nas usług.

Witryna internetowa : autogaz-swarzedz.pl

You may also like